Oca 23, 2020 Genel 0 comment

PLEKSİ ÖZEL İMALAT

PLEKSİ ÖZEL İMALAT

Pleksi özel imalat merkezimiz doğru şekilde yapmak yeni teknoloji seçimi ile artık hiç olmadığı kadar büyük bir öneme taşımaktadır. Nedeni bu aşamada yapacağınız olan en ufak bir yanlışlık sonrasında firmaların tanıtımları veya yapılan malzeme ne yazık ki istenildiği şekilde yapılmamış olacaktır. Burada ödenmiş olan para da boşa gidecektir. Araştırmasını yapan firmalar da artık pleksi imalat pleksi ürünlerini yaptırmadan önce hangilerinin onlar için uygun olduğunu belirleyerek buna göre seçimlerini yapıyorlar.

PLEKSİ NEDİR

Yapılan ürün veya hizmet ile çok kişi Pleksi İmalat için dikkatli bir şekilde araştırmalar yapıyor, yapılan araştırmalar sonrasında da karşılarına çıkan ürünler arasından kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getirebileceğine inandıkları pleksi tabela ları hazırlatmayı tercih ediyorlar. İsminden de anlaşılabileceği üzere Pleksi Özel İmalatda pek çok farklı pleksi malzemesi kullanılmaktadır. Günümüzde yapılmakta olan pleksigas ekipman kullanılmaktadır. Pleksi ‘nin en büyük avantajlarının başında,malzemenin dayanıklı, hafif ve kolaylıkla eğilip bükülmeyen bir malzeme olmasıdır.

PLEKSİ ÜRETİMİ

Pleksi veya Pleksiglas döküm akrilik levha pleksi kürsü, polimetilmetakrilat esaslı termoplastik bir malzemedir. Döküm tekniği ile 2 mm den 40 mm kalınlığa kadar, çeşitli tercihlerde renksiz, şeffaf renkli ve opak olarak pleksi özel imalat merkezimizde üretilir.

PLEKSİ ÖZEL İMALAT FİYATLARI

Tüm çeşit pleksi malzemelerin pleksi özel imalat konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerin başında, bu konuda eğitim almış deneyimli olan kişiler ile iletişime geçilmesi gerektiğidir. Aksi halde ortaya çıkabilecek olan sonuçlar ne yazık ki tahmin edilenden çok daha kötü olabilecektir. Pleksi ( Akrilik ) olarak başlıca kullanım alanları olarak; Pleksi reklam, pleksi tabela , Promosyon ürünleri, isimlik tabela , Dekorasyon ve iç mimari , Merdiven küpeşte ve trabzanları , Ev ve büro mobilyaları , Aydınlatma elemanları , Antika teşhir üniteleri , mutfak aksesuarları denilebilir. Pleksi Tanıtım Standı, Ürün teşhir Standı, Çekiliş Kutusu, Masa ve sehpa ayakları , Dilek Kutusu, Masaüstü broşürlükler, Masaüstü Menülükler, Eczaneler için İlaç Standı, Kozmetik tester standı, Reklama dayalı stand gibi çeşitleri de mevcuttur. Pleksi Özel İmalatlar, pleksi isimlik, döner kartlık, Önal Reklam İstanbul Reklam Ajansında.  En uygun fiyatlarla ve kaliteli pleksi özel imalat hizmeti almak için bize ulaşın.