Nis 26, 2020 pleksi 0 comment

Pleksi bariyer koruyucu ( Seperatör)

Pleksiglas koruma bariyeri Desk protective separator

Eczane, Banka, Vezne, Market, Süpermarket, HiperMarket, Hırdavat, Çiğköfte Satış Dükkanları, Tatlıcılar, pastaneler, Medikalciler, Müşteri ile irtibatta bulunan diğer sektörler

Covid 19 Siperlik Nedir?


Covid 19 (Korona) Siperlik pleksi bariyer , laboratuvar çalışma sırasında yüzü korumak için kullanılan koruyucu bir malzemedir. İşyerinde çalışanların güvenliğini sağlamak için koruyucu malzemeler kullanılır. Koruyucu malzeme kullanımının amacı, çalışanı işle ilgili risklerden korumaktır; sağlığı ve güvenliği korumak. İş güvenliği malzemelerinden bazıları olan yüz kalkanları, kişiyi olumsuzluklardan korur; İş güvenliği gözlük, eldiven veya kask modelleri ile sağlanır.

Koruyucu maskeler laboratuvar asistanlarını endüstriyel kazalardan korur; iş kazaları sırasında yüz bölgesindeki tüm organların ve cildin korunmasında çalışmak; Ciddi yaralanma veya şok önlenir.

pleksi Separator 1024x1024
pleksi bariyer

Covid 19 Bariyer Ne İçin Kullanılır?

Bir pleksi bariyer, covid 19 virüsü için kullanım amaçlarına bağlı olarak modellerde de değişir. Yüz ve beden koruması rahat ve kolaydır ve kullanım sırasında kişiyi yormaz. Bu, pleksi bariyer seperatör kullanımına karşı önemli göz ve vucut koruması sağlar. Sıvı kimyasalların ve temas halinde uzaklaşmak için kullanılır ve yüzü ve organları kimyasalların olumsuz etkilerinden korur.
Vucut bariyeri, özellikle uzaktan temas özelliklerine göre kullanılmalıdır. Ayrıca, alışverişlerde ve temastan kaçınma gibi çalışma sırasında virüs ve bakterilere karşı korunmak için kullanılmalıdır.

Yüz ve vucut Koruyucu Siperlikler ve bariyerler virüs partikülü sıçramasını yada yüze direk öksürük yoluyla virüs bulaşmalarını engellemek amacıyla kullanılıyor. Normalde fiyatı çok pahalı olmayan bu maske ve seperatörler art niyetli firmalar yüzünden fiyatları oldukça yükselmiş ve stokları da düşmeye başlamış durumdadır. Özellikle sağlık personellerinin bu ekipmanlara erişiminde zorluk çekmemeleri gerekmektedir. Ayrıca yüz koruyucu siperlik ve pleksi bariyerler dezenfektanla iyi dezenfekte edilmelidir.

Covid 19 Siperlik fiyatı

Yüz koruyucu siperlik fiyatları özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte biyolojik tehlikelere özellikle gündemimiz olan korona virüsüne karşı koruma sağladığı için mutlaka kullanılmalıdır.
Yüz siperi, yüz bölgesinde bulunan göz gibi organların biyolojik maddeler karşısında korunmasını sağlarken; farklı özellikleri ve modelleri sayesinde korumayı arttırırken fiyatlarda da değişikliğe neden olur. Aşağı ve yukarı hareket kabiliyeti sayesinde farklı renklerde, kolay takılabilme özelliği ile yüz siperleri satışa sunulmaktadır.

covid 19 bariyer fiyatı

Yüz ve vucud koruyucu bariyer fiyatları özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte biyolojik tehlikelere özellikle gündemimiz olan korona virüsüne (Covid 19) karşı koruma sağladığı için mutlaka kullanılmalıdır.
Pleksi bariyer, yüz ve vucut bölgesinde bulunan göz kulak ağız gibi organların biyolojik maddeler karşısında korunmasını sağlarken; farklı özellikleri ve modelleri sayesinde korumayı arttırırken fiyatlarda da değişikliğe neden olur. Hareket kabiliyeti sayesinde farklı renklerde, kolay taşınabilme özelliği ile pleksi bariyer satışı yapılmaktadır.