Haz 03, 2016 Genel 0 comment

Pleksi Dekarasyon

Pleksi Dekorasyon

ve iç mimari, merdiven küpeşte ve trabzanları, masa ve sehpa ayakları, ev ve büro mobilyaları, aydınlatma elemanları, antika teşhir üniteleri, banyo ve mutfak aksesuarları, tekne, yat dekorasyon ve aksesuarları, vitrin standları, yatak başları, hediyelik eşya, takı, reklam ve endüstriyel alanlar.

Birçok renk seçeneği ve değişik ebatlarıyla ihtiyacınıza uygun Akrilik

(Plexi)

Levhaları döktürülebilir,firenizi en aza indirebilirsiniz. Akrilik (Plexi) levhalar kırılmaya karşı dirençli oluşlarından dolayı balkon, merdiven ve yürüyüş yolları korkuluklarında, reklam sektöründe ve bölme gereken yerlerde dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır.

Pleksi

levha yeni yeni kullanım alanlarına hitap ediyor. Bunların başında da bankacılık sektörü ve alış veriş merkezleri geliyor. artık bir çok kurum cam yerine plexi levha kullanıyor. Çünkü, bu plexiglas malzemeler kırılmıyor kimseye zarar vermiyor. Alışveriş merkezlerinde cam risklerine karşı her nekadar tedbir alınsa dahi asla pleksiglas levhanın yerini tutmuyor. pleksiglas malzeme diğer adıyla dökme

akrilik levha

hem şişirilebiliyor olması hem katlanabiliyor olması bu ürüne çok amaçlı kullanım imkanı veriyor. plexi glass malzemenin onlarca rengi vardır. Bu sebeple dekorasyon konusunda seçeneği geniştir.

pleksi dekarasyon